Блог магазину Vario Term

Чим підключати Вертикальні радіатори
blog
09.12.2023

Багато хто з клієнтів чи дизайнерів, а також прорабів, які купують собі Вертикальні радіатори не знають або не переймаються чим саме підключати свій радіатор до системи опалення.

 

Детальніше
Який тип підключення радіатора вибрати: розбираємось у варіантах
blog
08.06.2023

Вибір радіатора для опалення вашого будинку чи офісу – це не лише питання вибору моделі та бренду. Важливим аспектом є спосіб підключення радіатора до системи опалення. Найбільш поширеними способами є бічне, нижнє та міжосьове підключення. Давайте розглянемо кожен із них докладніше.

Детальніше
Varioterm Royal – це кращий вибір? 5 фактів.
blog
29.05.2023

Компанія Varioterm є визнаним лідером у виробництві дизайнерських аксесуарів для радіаторів опалення, а кутові комплекти підключення Royal – найпопулярніше рішення серед українських споживачів.

Давайте розглянемо переваги, які зроблять ці комплекти вибором номер один для вашого опалювального проекту

Детальніше
Порівняння термостатичних головок Schlosser та Vario Term
blog
04.01.2023

Schlosser і Vario Term – це дві найпопулярніші термостатичні головки на ринку. Вони обидві мають свої унікальні особливості та переваги, але яка з них підходить саме вам? У цій статті блогу ми порівняємо Schlosser та Vario Term, щоб допомогти вам вирішити, яка з них найкраще підходить для ваших потреб.

Детальніше
Які бувають термостатичні голівки?
blog
10.11.2021

Всі термоголовки, призначені для регулювання потоку теплоносія в рідинній опалювальній системі, працюють за однаковим принципом, але відрізняються за категоріями, видами та типами.

Детальніше
Що таке термостатична головка? Принцип роботи
blog
08.11.2021

Перш ніж розглянути, як працює термоголовка, потрібно усвідомити, що воно таке є, для чого потрібна і де встановлюється

Детальніше